| LENGTH | 25.00 м |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 30.0 bar |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | HIGHFLEX 18083-20 |
| LENGTH: | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 мм |
| PRESSURE: | 30.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | POWER GRIP |
| EAN | 4078500002042 |


