| LENGTH | 20.00 м |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 22.0 bar |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 18022-20 |
| LENGTH: | 20.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 мм |
| PRESSURE: | 22.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ/ СИВ |
| WARRANTY: | 144 MONTHS |
| EAN | 4078500002318 |


