| LENGTH | 30.00 м |
| DIAMETER MM | 13.00 мм |
| PRESSURE | 22.0 bar |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 18009-20 |
| LENGTH: | 30.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 1/2" |
| DIAMETER MM: | 13.00 мм |
| PRESSURE: | 22.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ/ СИВ |
| WARRANTY: | 144 MONTHS |
| EAN | 4078500002233 |





