| LENGTH | 25.00 м |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 25.0 bar |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 18053-20 |
| LENGTH: | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 мм |
| PRESSURE: | 25.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ |
| EAN | 4078500001823 |



5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 25.00 м |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 25.0 bar |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 18053-20 |
| LENGTH: | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 мм |
| PRESSURE: | 25.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ |
| EAN | 4078500001823 |