| LENGTH | 20.00 м |
| DIAMETER MM | 12.50 мм |
| PRESSURE | 8.0 bar |
| Brand | PROGARDEN |
| MODEL: | I02101200 |
| LENGTH: | 20.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 1/2" |
| DIAMETER MM: | 12.50 мм |
| PRESSURE: | 8.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| SIZE: | 1/2" |
| ADDITIONAL INFORMATION: | С КОНЕКТОРИ И СТРУЙНИК |
| EAN | 8719202535907 |


