| ДЪЛЖИНА | 20.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 8.0 bar |
| Марка | PROGARDEN |
| МОДЕЛ: | I02101200 |
| ДЪЛЖИНА: | 20.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 8.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| РАЗМЕР: | 1/2" |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | С КОНЕКТОРИ И СТРУЙНИК |
| EAN | 8719202535907 |


