| LENGTH | 25.00 м |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 35.0 bar |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 18113-20 |
| LENGTH: | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 мм |
| PRESSURE: | 35.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| WARRANTY: | 360 MONTHS |
| EAN | 4078500002196 |



| LENGTH | 25.00 м |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 35.0 bar |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 18113-20 |
| LENGTH: | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 мм |
| PRESSURE: | 35.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| WARRANTY: | 360 MONTHS |
| EAN | 4078500002196 |