| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 35.0 bar |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 18113-20 |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 35.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ГАРАНЦИЯ: | 360 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500002196 |



| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 35.0 bar |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 18113-20 |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 35.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ГАРАНЦИЯ: | 360 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500002196 |