| LENGTH | 12.50 m |
| DIAMETER MM | 18.00 mm |
| PRESSURE | 10.0 bar |
| Brand | HOZELOCK |
| MODEL: | 81121240 |
| LENGTH: | 12.50 m |
| DIAMETER MM: | 18.00 mm |
| PRESSURE: | 10.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SIZE: | 5/32" |
| TEMPERATURE: | +60 / -15 C |
| EAN | 5010646062084 |






5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 12.50 m |
| DIAMETER MM | 18.00 mm |
| PRESSURE | 10.0 bar |
| Brand | HOZELOCK |
| MODEL: | 81121240 |
| LENGTH: | 12.50 m |
| DIAMETER MM: | 18.00 mm |
| PRESSURE: | 10.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SIZE: | 5/32" |
| TEMPERATURE: | +60 / -15 C |
| EAN | 5010646062084 |