| ДЪЛЖИНА | 12.50 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 18.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 10.0 bar |
| Марка | HOZELOCK |
| МОДЕЛ: | 81121240 |
| ДЪЛЖИНА: | 12.50 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 18.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 10.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР: | 5/32" |
| ТЕМПЕРАТУРА: | +60 / -15 C |
| EAN | 5010646062084 |






5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 12.50 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 18.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 10.0 bar |
| Марка | HOZELOCK |
| МОДЕЛ: | 81121240 |
| ДЪЛЖИНА: | 12.50 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 18.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 10.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР: | 5/32" |
| ТЕМПЕРАТУРА: | +60 / -15 C |
| EAN | 5010646062084 |