| LENGTH | 25.00 м |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 24.0 bar |
| Brand | TRICOLUX |
| MODEL: | ANTI TORSION |
| LENGTH: | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 мм |
| PRESSURE: | 24.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| SIZE: | 3/4" |
| TEMPERATURE: | +60 / -10 C |
| EAN | 8015105023252 |





