| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 24.0 bar |
| Марка | TRICOLUX |
| МОДЕЛ: | ANTI TORSION |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 24.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| РАЗМЕР: | 3/4" |
| ТЕМПЕРАТУРА: | +60 / -10 C |
| EAN | 8015105023252 |





