| ATTACHMENT AVAILABILITY | Yes |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | ME7715 |
| TYPE: | МАСАЖОР ЗА ТЯЛО |
| POWER: | 20 W |
| SPEED LEVELS: | 4 |
| ATTACHMENT AVAILABILITY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 8433766060070 |








i
"" Today
| ATTACHMENT AVAILABILITY | Yes |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | ME7715 |
| TYPE: | МАСАЖОР ЗА ТЯЛО |
| POWER: | 20 W |
| SPEED LEVELS: | 4 |
| ATTACHMENT AVAILABILITY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 8433766060070 |