| НАЛИЧИЕ НА ПРИСТАВКИ | Да |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | ME7715 |
| ТИП: | МАСАЖОР ЗА ТЯЛО |
| МОЩНОСТ: | 20 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| НАЛИЧИЕ НА ПРИСТАВКИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 8433766060070 |








i
"" Днес
| НАЛИЧИЕ НА ПРИСТАВКИ | Да |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | ME7715 |
| ТИП: | МАСАЖОР ЗА ТЯЛО |
| МОЩНОСТ: | 20 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| НАЛИЧИЕ НА ПРИСТАВКИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 8433766060070 |