| POWER | 60.00 W |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHH885/00 |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 60.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.637 kg |
| EAN | 8720689000185 |








i
"" Today
| POWER | 60.00 W |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHH885/00 |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 60.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.637 kg |
| EAN | 8720689000185 |