| POWER | 800.00 W |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AS8606 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.341 kg |
| EAN | 5038061105629 |








i
"" Today
Въртящ се стайлър с топъл въздух Curl & Straight Confidence AS8606
Въртящият се стайлър с топъл въздух Remington Curl & Straight Confidence разполага с многопосочно въртене с лесен за използване бутон.


В комплекта са включени: • Концентратор за сушене - подготвя косата за стилизиране • Въртяща се 30 мм маша с щипка за горещ въздух за свободни къдрици • Въртяща се 40 мм четка с горещ въздух с меки влакна за обем и извити краища • Твърда плоска четка за гладки прически
Въртяща се 30 мм маша с щипка за горещ въздух за свободни къдрици


Приставката концентратор за изсушаване ви позволява да изсушите по-голямата част от косата, за да е подготвена за създаване на вашата прическа с останалите приставки
| POWER | 800.00 W |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AS8606 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.341 kg |
| EAN | 5038061105629 |