| МОЩНОСТ | 800.00 W |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | AS8606 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 800.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.341 kg |
| EAN | 5038061105629 |








i
"" Днес
Въртящ се стайлър с топъл въздух Curl & Straight Confidence AS8606
Въртящият се стайлър с топъл въздух Remington Curl & Straight Confidence разполага с многопосочно въртене с лесен за използване бутон.


В комплекта са включени: • Концентратор за сушене - подготвя косата за стилизиране • Въртяща се 30 мм маша с щипка за горещ въздух за свободни къдрици • Въртяща се 40 мм четка с горещ въздух с меки влакна за обем и извити краища • Твърда плоска четка за гладки прически
Въртяща се 30 мм маша с щипка за горещ въздух за свободни къдрици


Приставката концентратор за изсушаване ви позволява да изсушите по-голямата част от косата, за да е подготвена за създаване на вашата прическа с останалите приставки
| МОЩНОСТ | 800.00 W |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | AS8606 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 800.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.341 kg |
| EAN | 5038061105629 |