| POWER | 1300.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| NUMBER OF ATTACHMENTS | 6 |
| Brand | DYSON |
| MODEL: | HS08 AIRWRAP T1/T2 CePk/RoGd |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1300.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| NUMBER OF ATTACHMENTS: | 6 |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.590 kg |
| EAN | 5025155117187 |








