| МОЩНОСТ | 1300.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| БРОЙ ПРИСТАВКИ | 6 |
| Марка | DYSON |
| МОДЕЛ: | HS08 AIRWRAP T1/T2 CePk/RoGd |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1300.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| БРОЙ ПРИСТАВКИ: | 6 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.590 kg |
| EAN | 5025155117187 |







