| POWER CONSUMPTION | 1500 W |
| SPLITTING FORCE | 5 t |
| HYDRAULIC PRESSURE | 20 MPa |
| MAX LOG DIAMETER | 25 см |
| MAX LOG LENGTH | 50 см |
| Brand | MTX |
| POWER CONSUMPTION: | 1500 W |
| SPLITTING FORCE: | 5 t |
| HYDRAULIC PRESSURE: | 20 MPa |
| MAX LOG DIAMETER: | 25 см |
| MIN LOG DIAMETER: | 5 см |
| MAX LOG LENGTH: | 50 см |
| PRODUCT WEIGHT: | 52.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4044996181486 |







