| POWER | 110 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| VACUUM AND SEALING FUNCTION | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | VS110BE |
| POWER: | 110 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| VACUUM AND SEALING FUNCTION: | Yes |
| DRY FOOD SETTINGS: | Yes |
| MOIST FOOD SETTINGS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 3838782820359 |










