| МОЩНОСТ | 110 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ФУНКЦИЯ ВАКУУМ И ЗАПЕЧАТВАНЕ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | VS110BE |
| МОЩНОСТ: | 110 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ФУНКЦИЯ ВАКУУМ И ЗАПЕЧАТВАНЕ: | Да |
| ВАКУМИРАНЕ НА СУХИ ПРОДУКТИ: | Да |
| ВАКУМИРАНЕ НА ВЛАЖНИ ПРОДУКТИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 3838782820359 |










