| POWER CONSUMPTION | 220 W |
| IDLE SPEED 1/min | 8500 |
| OUTER DISC DIAMETER | 100 мм |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | 0503CHS019D-1 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 220 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 8500 |
| OUTER DISC DIAMETER: | 100 мм |
| THICKNESS OF THE DISC: | 3.20 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.167 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800138231218 |







