| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 220 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 8500 |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 100 мм |
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ: | 0503CHS019D-1 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 220 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 8500 |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 100 мм |
| ДЕБЕЛИНА НА ДИСКА: | 3.20 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.167 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800138231218 |







