| POWER CONSUMPTION | 220 W |
| IDLE SPEED 1/min | 3200 |
| OUTER DISC DIAMETER | 100 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-CSS01 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 220 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 3200 |
| OUTER DISC DIAMETER: | 100 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.500 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123163210 |





