| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 220 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 3200 |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 100 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-CSS01 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 220 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 3200 |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 100 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123163210 |





