| USAGE | Домашна |
| COMBS QTY | 2 |
| MINIMUM LENGTH | 0.50 мм |
| MAXIMUM LENGTH | 23.00 мм |
| CORDLESS USAGE | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HC3530/15 |
| TYPE: | Wireless |
| USAGE: | Домашна |
| COMBS QTY: | 2 |
| MINIMUM LENGTH: | 0.50 мм |
| MAXIMUM LENGTH: | 23.00 мм |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WASHABLE BLADES: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.410 kg |
| EAN | 8710103859734 |












