| УПОТРЕБА | Домашна |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ | 2 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 0.50 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 23.00 мм |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HC3530/15 |
| ТИП: | Безжичен |
| УПОТРЕБА: | Домашна |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ: | 2 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 0.50 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 23.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| МИЕЩИ СЕ НОЖЧЕТА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.410 kg |
| EAN | 8710103859734 |












