| COMBS QTY | 4 |
| MINIMUM LENGTH | 3.00 мм |
| MAXIMUM LENGTH | 12.00 мм |
| CORDLESS USAGE | No |
| Brand | VOLTZ |
| MODEL: | OV51810R |
| TYPE: | Wire |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| COMBS QTY: | 4 |
| MINIMUM LENGTH: | 3.00 мм |
| MAXIMUM LENGTH: | 12.00 мм |
| CORDLESS USAGE: | No |
| LENGTH REGULATION: | Yes |
| CASE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.790 kg |
| EAN | 3800237049639 |




