| WIDTH TOPPING | 65.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 80.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.00 см |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ИЛВИНА |
| MATERIAL: | ШПЕРПЛАТ |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| WIDTH TOPPING: | 65.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 80.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 15.00 см |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354245138 |





