| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 80.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 15.00 см |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ИЛВИНА |
| МАТЕРИАЛ: | ШПЕРПЛАТ |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 65.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 80.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 15.00 см |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354245138 |





