| COLOUR | БЯЛ/СИВ |
| WIDTH TOPPING | 60.60 см |
| HEIGHT TOPPING | 61.80 см |
| DEPTH TOPPING | 12.90 см |
| Brand | ROCA |
| MODEL: | VICTORIA |
| MATERIAL: | MDF |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ/СИВ |
| WIDTH TOPPING: | 60.60 см |
| HEIGHT TOPPING: | 61.80 см |
| DEPTH TOPPING: | 12.90 см |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8433290921106 |









