| ЦВЯТ | БЯЛ/СИВ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.60 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 61.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 12.90 см |
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ: | VICTORIA |
| МАТЕРИАЛ: | MDF |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИВ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 60.60 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 61.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 12.90 см |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8433290921106 |









