| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 59.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 51.00 см |
| DEPTH TOPPING | 16.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | No |
| Brand | TONI BAD |
| MODEL: | РАНО |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 59.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 51.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 16.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | Yes |
| SOFT CLOSE: | No |
| EAN | 4013251854007 |


