| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 59.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 51.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 16.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Да |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| Марка | TONI BAD |
| МОДЕЛ: | РАНО |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 59.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 51.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 16.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | Да |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| EAN | 4013251854007 |


