| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 40.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 54.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 34.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL: | ЛУНА 40 |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART: | 40.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 54.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 34.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| TYPE OF OPERATION: | ЛЯВО |
| EAN | 3800224042759 |






