| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 34.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ: | ЛУНА 40 |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 34.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ТИП ОТВАРЯНЕ: | ЛЯВО |
| EAN | 3800224042759 |






