| NOISE LEVEL | 85.00 dB(A) |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT | 1.00 kg/min |
| NUMBER OF GRIDS | 2 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5409 |
| POWER: | 1300 W |
| NOISE LEVEL: | 85.00 dB(A) |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT: | 1.00 kg/min |
| NUMBER OF GRIDS: | 2 |
| ATTACHMENT FOR TOMATOES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 5202561537192 |





