| НИВО НА ШУМ | 85.00 dB(A) |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО | 1.00 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ | 2 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5409 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| НИВО НА ШУМ: | 85.00 dB(A) |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО: | 1.00 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ: | 2 |
| ПРИСТАВКА ЗА ДОМАТИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.200 kg |
| EAN | 5202561537192 |





