| NOISE LEVEL | 85.00 dB(A) |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT | 2.00 kg/min |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5420 |
| POWER: | 2000 W |
| NOISE LEVEL: | 85.00 dB(A) |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT: | 2.00 kg/min |
| SAUSAGE ATTACHMENT: | Yes |
| ATTACHMENT FOR TOMATOES: | Yes |
| GRATER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.250 kg |
| EAN | 5202561537246 |









