| НИВО НА ШУМ | 85.00 dB(A) |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО | 2.00 kg/min |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5420 |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| НИВО НА ШУМ: | 85.00 dB(A) |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО: | 2.00 kg/min |
| ПРИСТАВКА ЗА НАДЕНИЦА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА ДОМАТИ: | Да |
| РЕНДЕТА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.250 kg |
| EAN | 5202561537246 |









