| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT | 1.80 kg/min |
| NUMBER OF GRIDS | 2 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5422 |
| POWER: | 1500 W |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT: | 1.80 kg/min |
| NUMBER OF GRIDS: | 2 |
| SAUSAGE ATTACHMENT: | Yes |
| ATTACHMENT FOR TOMATOES: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.470 kg |
| EAN | 5202561537222 |











