| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО | 1.80 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ | 2 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5422 |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО: | 1.80 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ: | 2 |
| ПРИСТАВКА ЗА НАДЕНИЦА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА ДОМАТИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.470 kg |
| EAN | 5202561537222 |









