| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT | 1.80 kg/min |
| NUMBER OF GRIDS | 3 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZMM1530B |
| POWER: | 1500 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT: | 1.80 kg/min |
| NUMBER OF GRIDS: | 3 |
| SAUSAGE ATTACHMENT: | Yes |
| ATTACHMENT FOR TOMATOES: | Yes |
| GRATER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.600 kg |
| EAN | 5908269355471 |













