| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО | 1.80 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ | 3 |
| Марка | ZELMER |
| МОДЕЛ: | ZMM1530B |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО: | 1.80 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ: | 3 |
| ПРИСТАВКА ЗА НАДЕНИЦА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА ДОМАТИ: | Да |
| РЕНДЕТА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.600 kg |
| EAN | 5908269355471 |













