| MATERIAL | СТОМАНА |
| OUTER DIAMETER | 8.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 35 ММ |
| Brand | WOLFCRAFT |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| OUTER DIAMETER: | 8.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 35 ММ |
| EAN | 4006885798106 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | СТОМАНА |
| OUTER DIAMETER | 8.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 35 ММ |
| Brand | WOLFCRAFT |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| OUTER DIAMETER: | 8.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 35 ММ |
| EAN | 4006885798106 |