| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 35 ММ |
| Марка | WOLFCRAFT |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 35 ММ |
| EAN | 4006885798106 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 35 ММ |
| Марка | WOLFCRAFT |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 35 ММ |
| EAN | 4006885798106 |