| MAXPOWER-W | 800.0 W |
| CAPACITY | 23.00 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | MO23A3BH |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 800.0 W |
| CAPACITY: | 23.00 L |
| INNER COVERING: | GLAZED |
| TIMER TO: | 60.000 мин |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| HEIGHT: | 29.00 см |
| WIDTH: | 49.80 см |
| LENGTH: | 37.10 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 23.00 L |
| MAX POWER: | 800 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 3838782611575 |














