| MAXPOWER-W | 800.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | NN-ST23RMEVG |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 800.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 25.80 см |
| WIDTH: | 44.30 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232984701 |











