| МОЩНОСТ W | 800.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | NN-ST23RMEVG |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 800.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 25.80 см |
| ШИРИНА: | 44.30 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025232984701 |











